top of page
banner z kim pracujemy.jpg

DYSTRYBUCJA CYFROWA

Nasze audiobooki dostarczamy wszędzie tam, gdzie są nasi klienci – tj sklepów z plikami audio (np. audioteka.pl, empik.com,  virtualo.pl, publio.pl) i serwisów subskrypcyjnych (m.in. BookBeat, Empik GO, Storytel).

Nasze audiobooki często zajmują czołowe miejsca na listach sprzedaży wyżej wymienionych serwisów .

Zapraszamy do współpracy Wydawnictwa lub samych Autorów, którym zależy na szerokiej dystrybucji swoich książek i ich ponadprzeciętnej realizacji audio.

atk logo copy.png

Audioteka

Audioteka to  serwis z audiobookami i słuchowiskami online, oferujący bogatą ofertę tytułów różnych kategorii. Darmowa aplikacja Audioteki umożliwia bezpośredni zakup, pobieranie        i wygodne słuchanie audiobooków na smartphonie lub tablecie. Dzięki wirtualnej półce, Twoje audiobooki są zawsze pod ręką: możesz ich słuchać gdzie chcesz i kiedy tylko chcesz!

bookbeat copy.png

BookBeat

BookBeat to usługa abonamentowa, która oferuje możliwość słuchania audiobooków 

i czytania e-booków. W BookBeat znajdziesz audiobooki i e-booki na każdą pogodę ducha! Ucieknij z nami od codzienności i zasłuchaj się w dobrze przeczytanych historiach. Mamy kryminały, romanse, biografie, fantastykę, afirmacje, książki dla dzieci i wiele innych. Możesz także słuchać audiobooków po angielsku, niemiecku, hiszpańsku i w wielu innych językach.

ego logo copy.png

Empik GO

Empik Go to platforma i aplikacja, która służy do legalnego czytania ebooków i słuchania audiobooków w abonamencie. Baza serwisu jest co tydzień aktualizowana o nowe tytuły. Poza wypożyczaniem książek w wersji elektronicznej w ramach abonamentu, użytkownicy aplikacji Empik Go mogą kupować je również osobno.

legimi logo copy.png

Legimi

Legimi jest innowacyjną firmą technologiczną działającą na rynku publikacji elektronicznych. Podstawowym przedmiotem działalności Spółki jest sprzedaż usługi dostępu do ebooków

i audiobooków w ramach abonamentu oraz oferowanie usług w zakresie e-czytelnictwa na rynku polskim.

publio logo copy.png

Publio

Publio.pl to jedna z największych w Polsce e-księgarni z ebookami, audiobookami i eprasą.

W ofercie tysiące tytułów w formatach specjalnie przystosowanych do e-czytania (MOBI, ePUB, PDF) oraz w wersji audio (MP3). Współpracujemy z wydawcami literatury pięknej

i literatury faktu, wydawnictwami specjalizującymi się w publikacjach naukowych, edukacyjnych czy poradnikowych.

storytel logo copy.png

Storytel

Storytel to platforma, na której możesz skorzystać z bardzo dużej biblioteki audiobooków i nieco mniejszej książek do czytania. Aplikacja jest bardzo wygodna

i estetyczna, przez co przeglądanie biblioteki do słuchania to czysta przyjemność.

Przy każdej z pozycji można przeczytać opis, recenzje i przesłuchać fragment.

Są też informacje o tym, ile czasu zajmie przesłuchanie całości i jakie audiobooki podobały się innym użytkownikom.

virtualo.png

Virtualo

Virtualo.pl to nowoczesna księgarnia internetowa specjalizująca się w sprzedaży książek elektronicznych w formie ebooków i audiobooków.

W naszej ofercie znajdziesz dziesiątki tysięcy tytułów w atrakcyjnych cenach, w tym premiery i bestsellery z czołowych polskich wydawnictw. Kryminały, thrillery, poradniki, literatura dla dzieci i młodzieży, powieści historyczne, fantastyka, literatura faktu, powieści obyczajowe, lektury szkolne czy literatura piękna – miłośnicy każdego gatunku znajdą u nas coś dla siebie.

bottom of page